ERP SÖZLÜĞÜ CANLIDA!

KELİMEYİ YAZ, ANLAMINI BUL.

Previous Next
reklambg

ERP SÖZLÜĞÜ

ERP sözlüğü, tüm ERP kullanıcıların ortak problemi haline gelen sektöre özgü kısaltma ve terimlerin anlamlarına kolaylıkla ulaşabilmeniz için tasarlanmış bir platformdur.

Sektörün ivmesiyle birlikte, yeni kelimeler eklenerek büyümeye devam edecek olan ERP Sözlüğü, bundan böyle sizlere yardım etmek için bir tık ötenizde...

DİJİTAL DÜNYANIN YENİ NESİL İŞ ÇÖZÜMÜ SAP S/4HANA

vektora s/4 hana

Şirketlerin, dijital dünyadaki her fırsatı yakalamalarını sağlayan akıllı bir ERP çözümü olan SAP S/4HANA ile, günümüz zorluklarının üstesinden gelmek ve yarının fırsatlarını bu günden yakalayabilmek gelenekselden dijitale dönmenin tam zamanı.

Esneklik, hız ve ileri teknolojinin sunduğu tüm avantajları tek bir platformda buluşturan SAP S/4 HANA, daha doğru kararlar almanız için gerçek zamanlı bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Detaylı Bilgi

Dünyanın, Yardım Kuruluşları Arasında Yapılan En Kapsamlı SAP S/4HANA Projesini Kızılay’da Canlıya Aldık

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı insani yardım kuruluşlarından biri olan Kızılay, Vektora’nın iş ortaklığıyla birlikte, toplam 5800 aktif kullanıcılı Kurumsal Otomasyon Projesi olan “Pusula”yı, 1 Ocak 2019 itibariyle canlı kullanıma aldı.

Dünyanın, yardım kuruluşları arasında yapılan en kapsamlı SAP S/4HANA projesi olan PUSULA ile; Bağış Yönetimi, Toplumsal ve Sosyal Hizmetler Yönetimi, Göçmen Yönetimi, İktisadi İşletmeler, KAN Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 4 Hastane ve Tıp Merkezleri Kızılay kapsamında birbiri ile entegre çalışmaya başladı.

Detaylı Bilgi